Що зараз під Чорнобильським саркофагом. Блогер показав вражаюче відео


Блогер Влад Ркзнов зміг потрапити під саркофаг ЧАЕС. Що він там побачив – викладено у відео, яке менш ніж за тиждень набрало 800 тисяч переглядів.


“Мені вдалося потрапити під саркофаг Чорнобильської АЕС. Сьогодні ми відвідаємо такі місця як бомбосховище під атомною станцією, “Золотий коридор”, блоковий щит управління 3 і 4 реактором, а так само побуваємо в самому реакторі. А ще дізнаємося як живуть і що сьогодні роблять атомники на станції, яка вибухнула 35 років тому”, – представив своє відео блогер.Хлопець зізнався, що живцем усе на станції все мало той же вигляд, як у серіалі “Чорнобиль”.
Зараз там працює 2500 осіб, а на територію самої ЧАЕС заборонений вхід у своєму одязі, тому блогеру видали спеціальну форму. 

Показав блогер і третій реактор, який повністю ідентичний з четвертим. Місце катастрофи зараз повністю залите бетоном.Джерело: Інформаційне агентство "Великий Київ" 

Комментировать

Мне одному страшно от того, что здесь такое старое и страшное советское оборудование ?

Жесть!!! У нас за 15 лет появились мобильные телефоны, связь, интернет. А на атомной станции ничего не меняется, мол и тай сойдет !

Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!